Amerikan Vatandaşı Olmanın Avantajları

Amerikan vatandaşlığını elde ettiğinizde Amerika’da doğmuş ve orada yaşamakta olan tüm vatandaşlar ile aynı haklara sahip olursunuz. Eşinizi, çocuklarını, yakın aile üyelerinizi Amerikan vatandaşı yapma şansını elde edersiniz. Vatandaşlık hakkı elde edemeseler bile gren card sahibi olmalarını sağlayarak ikamet izni çıkarabilirsiniz.

Amerika Vatandaşlık

Çifte Vatandaşlık Hakkı

Çifte vatandaşlık ile hem Amerikan vatandaşlığı hem Türk vatandaşlığı haklarınızı birlikte kullanabilirsiniz. İki farklı ülkede yaşayabilir, mülk edinebilir, sağlık ve eğitim olanaklarından faydalanabilirsiniz.  Amerika’dan emekli olmanız durumunda Türkiye’de yaşamayı seçseniz dahi emekli maaşınızı almaya devam edersiniz.

Eğitim ve Meslek Avantajları

Amerikan vatandaşlığını elde etmeniz durumunda dünyanın ekonomik ve sosyolojik olarak en gelişmiş ülkelerden biri olan Amerika’da doğmuş ve yaşamakta olan insanlar gibi bu ülkenin sağladığı ekonomik, politik ve kişisel ayrıcalıklara sahip olursunuz.

Siz ya da çocuğunuz dünyanın en iyi okullarında eğitim görebilir; gelişmiş sanayisi, teknolojisi ve hizmet sektörünün değerli bir parçası olabilirsiniz. Amerika’ya bağlı her tür kurumda ve federal hükümette çalışabilir, işsizlik maaşı, öğrenciler için burs imkânı, engelli maaşı gibi her tür destekten faydalanabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Sorularınız İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin. 

  Ad-Soyad*

  Epostanız *

  Konu *

  Mesajınız

  Tüm hizmetlerimiz hakkında sorularınız ve talepleriniz için .

  WhatsApp chat