Amerika Şirket

Nova Danışmanlık, 41 yıllık tecrübesi Amerika şirket kurulumu ve sonrasındaki süreçlerde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uçtan uca anahtar teslim çözümler sunar.
Amerika şirket hizmeti ile Amerikada şirket kurulumu, vergi numaraları (EIN ve ITIN), banka hesabı açılması, vergi beyannamesi, aylık muhasebe, yatırımcı vizesi, yatırım, emlak ve ofis konularında Nova Danışmanlık olarak destek veriyoruz.
Amerika şirket ile pazara girerken bir kimlik belirlemesi sonrası doğru prosedür ve adımlarla devam edilmesi gerekmektedir. Doğru ürün tedarik zincir yapısı, pazar araştırması ve iş planı hazırlanmalıdır.

Kendi işini kurmak isteyen Amerika Şirket ile işletmeler için en cazip destinasyonlardan biridir. Şirketlerin geniş bir iç pazara erişimden, iyi eğitimli bir iş gücüne ve dünya lideri teknolojiye erişime kadar mevcut olan sayısız fırsattan yararlanmaları için harika bir yerdir. Amerika’da kurulan şirketler, inovasyonu ve büyümeyi destekleyen benzersiz bir iş ortamına erişebilir. Doğru yapı ve kaynaklarla şirketler, operasyonlarını genişletmek ve başarıya ulaşmak için bu eşsiz manzaradan yararlanabilir.
İşinizin muhteviyatı, Amerika şirket için büyük bir bağlılık ve özveri gerektirir. Amerika Birleşik Devletleri’nde bir iş için vergiler, düzenlemeler, iş yapısı ve konum gibi dikkate alınması gereken çok sayıda faktör vardır. Amerika’da mağaza açmaya karar veren şirketler, dünyanın en büyük ekonomisine, ileri teknoloji altyapısına ve risk sermayesine erişimden yararlanabiliyor. Şirketler ayrıca yüksek eğitimli çalışanların varlığından ve ABD’de bulunan çeşitli pazarlar nedeniyle geniş büyüme fırsatlarından yararlanır. Başarı için bu kadar büyük bir potansiyele sahip olan şirketlerin operasyon üssü olarak neden Amerika’yı seçtiklerine şaşmamalı.
Amerika Birleşik Devletleri, tüm sektörlerde sayısız Amerika şirket kurmak avantajı ile gelişen bir iş ortamına ev sahipliği yapmaktadır. ABD’deki şirketlerin kapsamlı bir kaynak ağına erişimi vardır ve bu da onu şirket kurulumu için birincil hedef haline getirir. Elverişli vergi kanunları, köklü altyapısı ve yüksek vasıflı işgücü ile Amerika, operasyonlarını genişletmek ve küresel pazarlara erişim elde etmek isteyen şirketler için ideal bir yerdir. Ek olarak, ülke, işletmeler büyüdükçe ve ölçeklendikçe finansal destek sağlayabilecek geniş bir yatırımcı havuzuna sahiptir. Tüm bu avantajlar bir aradayken, pek çok şirketin faaliyetlerini başlatmak için Amerika’yı seçmesi şaşırtıcı değil.

Neden Amerika Şirket

Neden Amerika Şirket

Peki Neden Amerika Şirket? Amerika Birleşik Devletleri dünya nüfusunun %4,25’ini oluşturmasına rağmen GSMH Gayri Safi Milli Hasılat olarak dünyanın %25’ini oluşturmaktadır. Kıyaslama yapacak olursak ABD pazarı tek başına Avrupa Birliği’nden çok daha büyüktür. Bu rakamlar ABD’nin dünyada 1. ekonomi olmasını sağlar.

Neden Amerika Şirket kurarak Amerika’da yatırım yapmayı hedefliyorsanız deneyimli ve size yol gösterebilecek Nova Danışmanlık’ dan profesyonel destek almanızı öneririz. Şayet destek almadan çok fazla zaman ve para kaybedebilirsiniz. Nova Danışmanlık ile iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Amerika Şirket ile Hangi Hizmetleri Almaya İhtiyaç Duyacaksınız?

Amerika’da şirket kurmak isteyen marka işletme girişimci doğacak birçok gereksinim için Nova Danışmanlık ile destek ve hizmeti alabilirler aksi halde Amerika’daki tüm bu sistemi kavraması ve bu sistemle beraber kendi ürün ve sistemlerini geliştirmeleri oldukça zor bir süreçtir. Eyalet seçimi, marka tescili, şirket türünün belirlenmesi, şirket kurulumu, banka hesabı açılması, yabancı sermaye teşviği, muhasebe hizmetleri, kişisel ve kurumsal vergi, bordrolama, stratejik danışmanlık, kurumsal web site, ürün ve hizmet tanıtımı için dijital pazarlama gibi destekleri almaları gereklidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Sorularınız İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin. 

  Ad-Soyad*

  Epostanız *

  Konu *

  Mesajınız

  Tüm hizmetlerimiz hakkında sorularınız ve talepleriniz için .

  WhatsApp chat